Bestsellery z naszego sklepu #2 – przegląd najbardziej popularnych produktów

W zeszłym miesiącu zainaugurowaliśmy mini-cykl, poświęcony bestsellerowym produktom z naszego sklepu. Wspomnieliśmy wówczas o pendrive’ach w kształcie długopisu, drewnianych eko-pendrive’ach oraz powerbankach solarnych, jednak zaznaczyliśmy, że akcesoriów, które cieszą się dużym zaufaniem naszych klientów, jest o wiele więcej. Dziś proponujemy więc drugą część przeglądu, skupionego wokół nowoczesnej i niezwykle funkcjonalnej elektroniki.

1. Pendrive w kształcie opaski

Jednym z gadżetów, które zyskują coraz większą popularność wśród klientów naszego sklepu, jest pendrive w kształcie opaski – lekki, mobilny, pojemny oraz gustowny. Jego ciekawy i niebanalny dizajn zaprojektowany został z myślą o tych osobach, które rzadko noszą przy sobie torby lub plecaki i nie lubią przechowywać ważnych przedmiotów w kieszeniach. Pendrive-bransoletkę zawsze będziemy mogli mieć przy sobie, po prostu zawieszając go na dłoni, dzięki czemu przechowywane przez nas treści zawsze będą bezpieczne i na pewno się nie zgubią. To natomiast sprawia, że gadżet ten świetnie sprawdza się w warunkach plenerowych, tak więc dedykowany jest m.in. organizatorom różnych eventów, takich jak festiwale, czy koncerty. Co więcej, na pasku pendrive’a umieścić można graficzny wizerunek marki, który bez wątpienia zwracał będzie uwagę, a jak wiemy, pendrive z nadrukiem to wręcz idealny patent na skuteczną (i darmową!) reklamę.

2. Powerbank skórzany

Powerbank w wizytowniku? Dlaczego nie! Przedmiot ten jest elegancki, bardzo starannie wykonany, a przy tym wyróżnia się nowoczesnym dizajnem i stuprocentową praktycznością. Rozwiązanie idealne dla każdego, kto dba o nienaganny wizerunek, ceniąc proste, choć jednocześnie stylowe motywy. Skórzany powerbank cieszy się powodzeniem wśród tych osób, których praca polega na częstym kontakcie z klientem i wiąże się tym samym z licznymi wyjazdami służbowymi. Tego typu akcesoria świetnie sprawdzają się również podczas różnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych, wyglądają bowiem profesjonalnie i gustownie. Jeśli lubicie otaczać się wysokiej jakości gadżetami, które w współgrać będą z Waszą osobowością i umiejętnie dopełnią dopracowany styl, koniecznie sięgnąć powinniście po ten właśnie sprzęt.

3. Powerbank z głośnikiem

Wspomnieliśmy o gadżetach, kierowanych do osób, ceniących eleganckie rozwiązania, jednak w naszej ofercie dostępne są również także gadżety, które stanowią symbol luzu, spontaniczności i dobrej zabawy. Powerbank z głośnikiem przyda się każdemu, kto lubi dobrą muzykę, a przy tym niekoniecznie słucha jej tylko w domu. Sprzęt ten można zabrać niemal wszędzie, na przykład na wakacje, spotkanie ze znajomymi, czy też w długą podróż samochodem. Powerbank z wmontowanym głośnikiem bluetooth jest mobilny, lekki, kompaktowy i – co najważniejsze – wydajny. Jego największą zaletą jest zaś wielofunkcyjność, co zdecydowanie wyróżnia go spośród innych, tylko z pozoru podobnych urządzeń.

Zaciekawieni? Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie podobnych elektronicznych gadżetów reklamowych znajdziecie o wiele więcej! Jeśli szukacie kreatywnych, pomysłowych i błyskotliwych patentów, nasze akcesoria z pewnością przypadną Wam do gustu, spełniając wszystkie Wasze wymagania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]