Chcąc wykonać kopię danych ze starych płyt cd na pamięć flash warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się tą czynnością na codzień.
Dzięki takiej usłudze zaoszczędza się czas i pieniądze której pochłonąłby sprzęt zdolny wykonać takie kopiowanie w ilościach hurtowych.
kopiowanie danych na usb

Zazwyczaj kopiujemy na upominki reklamowe jakimi są pendrive z nadrukiem. Bardzo częstą przyczyną potrzeby użycia funkcji kopiującej jest posiadanie nośników
starszej generacji które wychodzą powoli z użycia. W takim przypadku chcemy mieć pewność iż w dalszym ciągu będzie mogli mieć dostęp do zgromadzonych danych.
By ten dostęp sobie zapewnić należy rozpocząć żmudny i długotrwały proces przenoszenia bit po bicie, plik po pliku informacji zgromadzonych na jednym urządzeniu elektronicznym do drugiego urządzenia elektronicznego wykonanego w zdecydowanie nowocześniejszej architekturze informatycznej jaką w tym przypadku jest wykonany w pamięci nand flash usb.

Jak długo wytrzymają informacje kopiowane na pamięci usb?

Z ciekawostek należy szczególnie wymienić fakt iż układy scalone flash przechowują skopiowane na nie informacje zdecydowanie dłużej niż folia z wypalonymi perforacjami jaką posiada wklejoną w siebie płyta cd bądź też płyta dvd czyli kolejna wersja znanej technologii. Folia ta, tak jak i cała płyta cd jest narażona na szybkie zużycie w przypadku jej używania gdyż taka czynność wiąże się z ryzykiem zarysowania płyty. Czytniki laserowy, który jest wykorzystywany w napędach optycznych używanych do odczytu płyt dvd nie będzie w stanie poradzić sobie z zarysowaniami powierzchni płyty, co uniemożliwi odczyt danych.

Rozwiązaniem jest skopiowanie ich na pamięci usb.

wysyłka emailem

Email

Dostaczyć do nas drogą email. Taka wersją wysyłki poza wygodą niesie za sobą pewne ograniczenia. Maksymalnie 20MB danych zapisanych w formacie ZIP.

serwer ftp

FTP

Wgrać na udostępniony przez nas serwer FTP bądź dać nam dostęp do swojego serwera. Przy tej opcji ograniczenia wynoszą 5GB.

usluga kurierska

Kurier

Wysłać do nas nośnik taki jak pendrive, płyta cd z danymi. My taki nośnik przegramy na pamięci flash.

Ile czasu zajmie skopiowanie danych na usb?

kopiowanie danych

Należy zwrócić uwagę iż im więcej plików/więcej usb tym dłużej zajmie przegrywanie na pamięci usb. Termin jest konsultowany indywidualnie. Inną usługą jaką oferujemy jest wgrywanie danych na pendrive