Najciekawsze pendrive’y w ofercie Memorabbit

Pendrive jest urządzeniem, z którym większość z nas nie potrafi się rozstać. Czy jeszcze kilkanaście lat temu wyobrażaliśmy sobie, że niedługo kilkadziesiąt gigabajtów danych będzie można zmieścić w kieszonkowej pamięci? Dzięki pamięciom flash jest to możliwe, a to nie koniec ich atutów! Mogą bowiem przyjąć one różne kształty, nierzadko bardzo kreatywne i zabawne, stając się dzięki temu oryginalnymi gadżetami reklamowymi. Aby to udowodnić, przygotowaliśmy dla Państwa przegląd najciekawszych pomysłów na pendrive, które mamy Wam do zaprezentowania!

Pendrive od serca

Co powiedzą Państwo na pendrive, który może służyć jako upominek na specjalną okazję? To sposób, by zademonstrować bliskiej osobie pamięć na więcej niż jeden sposób… Przykładem może być chociażby romantyczny pendrive w kształcie serca, na którego połówce możemy zamieścić specjalną dedykację. To bardzo miły upominek dla drugiej połówki na Walentynki, urodziny lub tak po prostu, bez okazji!

Pendrive o tak uroczym kształcie może być też ciekawą propozycją na wydarzenie związane z fotografią ślubną. Mistrzowie aparatu z radością dostarczą zdjęcia ze ślubu w pasującym do okazji nośniku, a ich klienci na pewno docenią taką dbałość o zachowanie ślubnej atmosfery w każdym detalu!

Pendrive jako ozdoba

W naszej ofercie nie brakuje pamięci na tyle atrakcyjnych wizualnie, by móc służyć jako ozdoby! Eleganckie klientki docenią na pewno modele wykonane ze szkła i metalu, naśladujące kształtem biżuteryjną ozdobę. Okazuje się, że pendrive’y mogą dodawać szyku!

Pendrive dla prawdziwych mężczyzn

Skoro udowodniliśmy już, że pendrive może być ozdobą dla eleganckich kobiet, to nie mogliśmy pominąć również propozycji specjalnie dla mężczyzn! Zbliża się mundial, dlatego bardzo trafionym gadżetem będzie na przykład pendrive w kształcie piłki. Z kolei miłośnicy motoryzacji na pewno bardzo polubią modele w kształcie samochodów. A to tylko kilka możliwości z wielu!

Pendrive na wagę złota

Dane przechowywane na pendrivie często są wyjątkowo cenne. Dlatego też bardzo adekwatną formą jest dla niego sztabka złota! W naszym asortymencie znajduje się właśnie taki model. To propozycja dla osób, które cenią sobie luksus w każdej dziedzinie życia!

Pendrive do portfela

Jak podoba się Państwu pomysł pendrive’a, który można przechowywać w portfelu? Jeżeli brzmi to dla Was interesująco, na pewno pokochacie pamięci w kształcie karty kredytowej. Taki gadżet zdobędzie klientów oryginalną formą i będzie dla nich bardzo łatwy do przechowywania. Dwie korzyści w jednym!

Powyżej opisaliśmy pendrive’y o zabawnych kształtach, które wywołają uśmiech na twarzy klientów. A może szukają Państwo czegoś przede wszystkim praktycznego? W takim przypadku ciężko o lepszą propozycję, niż pendrive w kształcie długopisu. Pendrive, na którym można zapisywać i którym można zapisywać – prawda, że brzmi fajnie? W naszym asortymencie znajduje się cały szereg takich modeli, dlatego naprawdę jest w czym wybierać!

To nie jedyny przykład dostępnych w naszym asortymencie wielofunkcyjnych pamięci utrzymanych w biurowej estetyce. Ciekawą propozycją są choćby również pendrive’y z klipsem do papieru, które w biurze mogą znaleźć nieskończoną ilość zastosowań.

Pendrive jako książka

Mówi się, że elektroniczne nośniki pamięci wypierają książki. Tymczasem mamy w swojej ofercie model pamięci, który pokazuje, że te dwie rzeczy mogą ze sobą koegzystować! Jest to drewniany pendrive w kształcie książki, który świetnie sprawdzi się na wydarzeniach związanych z dystrybucją książek. Co więcej, dzięki wykonanej z naturalnego materiału obudowie na pewno docenią go osoby, dla których ważna jest ekologia.

Pendrive na specjalne zamówienie

Powyżej podaliśmy kilka przykładów najciekawszych pamięci flash w ofercie Memorabbit. Jeżeli teraz mają Państwo głowy pełne pomysłów na pendrive’y o kreatywnych, być może nawet śmiesznych kształtach, mamy dla Was dobrą wiadomość! Memorabbit chętnie realizuje bowiem zlecenia na pamięci o indywidualnych kształtach. Czekamy na Państwa oryginalne pomysły!

Z całym asortymentem naszej oferty możecie się Państwo zapoznać w naszym sklepie.

[Głosów:4    Średnia:5/5]