Nietypowe gadżety reklamowe – co się sprawdzi?

W opublikowanym wczoraj wpisie skupialiśmy się na bestsellerach z naszego sklepu, choć należy zaznaczyć, że to nie jedyne ciekawe gadżety reklamowe, na które warto zwrócić uwagę.

W sprzedaży dostępne są bowiem mniej typowe, a dzięki temu wyjątkowe i oryginalne akcesoria, które są tak samo funkcjonalne, a przy tym niezwykle unikatowe. Inwestycja w tego typu elektronikę reklamową jak najbardziej się opłaca – w końcu strategia, polegająca na puszczaniu w obieg niepowtarzalnego, wyróżniającego się przedmiotu jest niezwykle skuteczna! Sprawdźmy więc, w czym można wybierać, aby usatysfakcjonować klientów i jednocześnie budować korzystny wizerunek firmy lub marki.

1. Lampka USB

Sporo osób lubi pracować w godzinach nocnych – panująca dookoła cisza zdecydowanie uspokaja, łatwiej jest się wówczas skoncentrować, nic nie rozprasza uwagi, a w związku z tym, wszystkie zadania wykonywane są szybciej, sprawniej i znacznie efektywniej. Tego typu aktywność wymaga jednak zadbania o odpowiednie warunki, aby nie ucierpiało na tym zdrowie, w tym przede wszystkim wzrok. Dobór właściwego oświetlenia jest tutaj kluczowy – niekorzystne będzie zarówno słabe światło, jak i to o mocnym, ostrym, jaskrawym strumieniu. Co zatem warto zrobić? Rewelacyjnym patentem jest niepozorna lampka USB, którą przypina się do laptopa – świetnie oświetli ona urządzenie i zwiększy komfort pracy, skupiając się głównie na klawiaturze. To natomiast ochroni wzrok i sprawi, że oczy nie będą się przemęczać.

2. Wiatrak USB

Kolejny gadżet, czyli wiatrak USB, przyda się zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim, kiedy temperatury (zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach) są coraz wyższe, niekiedy wręcz nieznośne. Dzięki temu sprzętowi, będziemy mogli zapewnić sobie orzeźwienie i ochłodę bez inwestowania w ciężki, dużych rozmiarów wiatrak, który zajmuje dużo miejsca, jest trudny w transporcie i – po prostu – nieporęczny. Wiatraczek USB wystarczy podłączyć do smartfona za pomocą tradycyjnego kabla – jest on wydajny, skuteczny i pozwala sporo zaoszczędzić. Najważniejsze jednak, że jest w stu procentach mobilny!

3. Dron

Jeśli nie lampka lub mini-wiatrak USB, to może dron? Te niewielkie, ultralekkie urządzenia wyróżniają się mnogością zastosowań, choć do gustu przypadną przede wszystkim entuzjastom fotografii i ruchomych obrazów. Za ich pomocą, transportować można na przykład kamerę i aparat fotograficzny, co pozwoli na wykonywanie niesamowitych ujęć i uchwycenie kadrów w trudno dostępnych miejscach. Mając w posiadaniu ten właśnie sprzęt, nie trzeba decydować się na kosztowną wycieczkę samolotem, aby zarejestrować krajobrazy z „lotu ptaka” – wystarczy tylko opanować obsługę drona! Podkreślić zaś trzeba, że drony w obsłudze są bardzo proste oraz intuicyjne, a na dodatek odporne na błędy w pilotażu.

Zaciekawieni? Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, o której więcej napiszemy już niedługo!

[Głosów:1    Średnia:5/5]