PAMIĘCI USB REKLAMOWE

MemoRabbit jest marką w branży reklamowej, która importuje pamięci usb reklamowe z jednych z największych fabryk na świecie oraz dostarcza pendrivy reklamowe na rynek Polski.

JAK PAMIĘCI USB REKLAMOWE SĄ UŻYWANE DO PROMOCJI MARKI

Trzeba wiedzieć, że pendrive to urządzenie elektryczne i takie gadżety reklamowe jak pamięci usb świetnie pasują to promocji firm, które znajdują się w branżach internetu, mediów, technologii, ale nie tylko pendrivy mogą przybrać różne kształty na przykład święcącej żarówki która świeci po wsadzeniu do portu USB – taka pamięć usb jest idealna do promocji dla branży oświetleniowej czy w kształcie pigułki – idealny model dla branży medycznej czy farmaceutycznej.
pamięci usb reklamowe

ZALETY PRZENOŚNYCH PAMIĘCI USB REKLAMOWYCH JAKO GADŻET REKLAMOWY

Jedną z największych zalet pendrive to taka, że często są używane przez ludzi czyli też przez potencjalnych klientów – po prostu są przydatne. Kolejną zaletą jest różnorodność form znakowania – możemy znakować pamięci usb w zależności od obudowy poprzez nadruk, grawer, tłoczenie oraz doming. Różnorodność kształtów, kolorów, tworzyw z których są robione modele pendrive’ów to kolejna nieodparta zaleta – firma może być oryginalna i wybrać swój nietypowy pendrive promocyjny. Możliwość zaprojektowania swojego własnego kształtu indywidualnego pendrive.
indywidualny usb

 

Innowacyjność, pomysłowość jest wsparciem dla reklamy firmy. Czy pamięci usb reklamowe mogą wspomóc innowacyjność?

Często firmy stają przed problemem wybrania nietuzinkowego gadżetu z okazji jubileuszu firmy bądź innej szczególnej okazji. W takich momentach pamięć usb, której mnogość kształtów może przyprawić o zawrót głowy, staje się świetnym pomysłem. Ot chociażby usb w kształcie sztabki złota jako prezentacja ile wartości ma dla nas obdarowywana osoba.
sztabka złota usb

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapoznanie się z naszą ofertą na pamięci usb reklamowe, zapraszamy także do sprawdzenia naszej pełnej oferty pendrive.