PENDRIVE Z TŁOCZENIEM

Tłoczenie polega na wyciskaniu matrycy w kształcie logotypu, który chcemy aby widniał na pendrive z tłoczeniem.

JAK WYGLĄDA PENDRIVE Z TŁOCZENIEM ?

Znakowanie poprzez wyciskanie matrycy jest wklęsłe i tego samego koloru co tworzywo. Logotyp jest widoczny dzięki padający cień lub padające światło w zagłębienie tłoczenia. Pendrive z tłoczeniem wygląda elegancko, dlatego nadaje się świetnie jako podarunek dla człowieka biznesu. Dobrze spisuje się jako gift na imprezach bankietowych lub na zebraniach z partnerskimi firmami. Często też jest wykorzystywany jako prezent dla kadry zarządzającej np. prezesów.
pendrive z tłoczeniem

CZY PENDRIVE Z DOMINGIEM MOŻE BYĆ TYLKO SKÓRZANY?

Tłoczenie możemy wykonać również na pamięci usb z silikonu. Jednak takie rozwiązanie jest bardziej kosztowne niż tłoczenie na skórze, ponieważ matryca musi być wykonana z mocniejszego materiału  aby mogła dać radę wycisnąć logo silikonie (PVC).

 

Pendrive z tłoczeniem to prestiżowa promocja dla firmy.

Z naszych doświadczeń wynika iż w przypadku modeli skórzanych ta technika znakowania prezentuje się najlepiej. Bardzo często wyszukując co ciekawsze próbki dla klienta wybór padał na modele z wytłoczonym logiem.

Dziękujemy za obejrzenie jak wygląda pendrive z tłoczeniem, zapraszamy gorąco do przejrzenia naszej pełnej oferty modeli oraz obejrzenia innych technik nadruku jak pendrive z grawerem, pendrive z domingiem oraz pendrive z nadrukiem.