Reklamowe dodatki do smartfonów – co warto wybrać?

Do tej pory na naszym blogu skupialiśmy się przede wszystkim na pendrive’ach i powerbankach, wskazując z jak wielkim komfortem wiąże się korzystanie z tych właśnie urządzeń. Podpowiadaliśmy też, w jaki sposób należy je użytkować, aby były one w pełni wydajne oraz wskazywaliśmy, że mogą one również pełnić funkcję doskonałych gadżetów reklamowych, za pomocą których skutecznie wzmocnimy wizerunek marki lub firmy.

Zbiór ciekawych, niebanalnych i dostosowanych do potrzeb współczesnego konsumenta gadżetów reklamowych nie kończy się jednak na tych dwóch urządzeniach. Oczywiście, cieszą się one niesłabnącą popularnością, a ich pozycja jest niezagrożona, jednak istnieje sporo innych produktów, dzięki którym możemy w ciekawy i nieszablonowy sposób informować o świadczonych przez nas usługach. Nie ma bowiem nic lepszego, jak podarowanie potencjalnemu klientowi upominku, z którego będzie on korzystał niemal codziennie, mając go zawsze pod ręką – na przykład w pracy, na uczelni lub podczas służbowej podróży. Bez wątpienia do tego typu sprzętu zaliczają się także dodatki do smartfonów, zwiększające wygodę użytkowania tych wielozadaniowych minikomputerów, łączących w sobie wiele niezbędnych funkcji. Sprawdźmy więc, wśród jakich opcji możemy wybierać, aby z informacją o naszej działalności dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, jednocześnie zyskując sobie ich sympatię i zainteresowanie.

1. Selfie stick

Serwisy społecznościowe, opierające się przede wszystkim na multimediach, już kilka lat temu stały się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości. Zaglądamy do nich codziennie, choć bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że coraz rzadziej z nich wychodzimy. Najczęściej zaś przeglądamy i udostępniamy tam różnego rodzaju materiały audiowizualne, za pomocą których dzielimy się ważnymi przeżyciami, ciekawymi historiami, wspomnieniami i zabawnymi momentami. Pierwszą pozycję wśród nich zajmują natomiast selfie, choć ich wykonanie wymaga czasem sporego… wysiłku. Pole zasięgu smartfonowego obiektywu jest bowiem ograniczone – podobnie, jak długość naszej ręki. Tu z pomocą przyjść może jednak selfie stick, czyli popularny kijek do selfie, umożliwiający powiększenie kadru zdjęcia lub filmiku. Jeśli więc podarujemy go swoim klientom (lub potencjalnym klientom), jednocześnie dbając, aby jego kształt był oryginalny i spersonalizowany, z pewnością zdobędziemy ich przychylność oraz zaufanie.

2. Ładowarka indukcyjna

Opisując działanie i zastosowanie powerbanków niejednokrotnie podkreślaliśmy, jak bardzo przydają się one w trakcie długiej podróży, pobytu na uczelni, czy na spotkaniu ze znajomymi. Kolejnym urządzeniem, które odpowiada na potrzeby posiadaczy urządzeń mobilnych (nie tylko smartfonów, ale też tabletów) jest ładowarka indukcyjna, umożliwiająca bezprzewodowe ładowanie posiadanego sprzętu. Zwłaszcza, że sprawdzi się ona w różnych warunkach. Dla przykładu: będąc w pracy, możemy podłączyć ją go gniazda i w ten sposób zmniejszymy ilość kabli zaplątanych na biurku lub podłodze, uruchomić da się ją także w samochodzie, gdzie trudniej byłoby nam podłączyć kabel. Ładowarka indukcyjna jest również kompatybilna z portami USB, tak więc jako źródło jej zasilania może posłużyć komputer lub laptop. Dzięki temu, wszystkie niezbędne narzędzia pracy będziemy mieć zawsze przy sobie. Prawda, że otrzymanie takiego upominku byłoby miłym doświadczeniem? Nasi klienci z pewnością będą zadowoleni!

3. Zestaw podróżniczy

Zestaw podróżniczy będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które bardzo często przebywają za granicą lub – po prostu – posiadają dwie karty SIM, nie mając jednak do dyspozycji smartphona z opcją Dual SIM. Zestaw ten pomaga szybko i bezproblemowo zmienić kartę SIM na tymczasową, wyposażony jest bowiem w specjalny kluczyk oraz narzędzie, przeznaczone do wyciągania wspomnianej karty z telefonu. Dodatkowo, pełni on też funkcję stojaka na telefon, co zabezpiecza nasz mobilny sprzęt przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Pamiętajmy, że tego typu urządzenia są wyjątkowo podatne na różnego rodzaju pęknięcia i zadrapania, a ekran może zbić się nawet wtedy, gdy spadnie z niewielkiej wysokości. Zbity ekran to natomiast bardzo duży wydatek, którego naprawa często bywa tak droga, że aż nieopłacalna. Lepiej więc mieć przy sobie kilka gadżetów, które pozwolą odpowiednio o niego dbać – zwłaszcza wtedy, gdy przebywamy z dala od domu. Smartfon bowiem to nie tylko narzędzie służące do obsługiwania połączeń i wiadomości SMS/MMS – dzięki dostępowi do Internetu, może on pomóc nam w poruszaniu się po nieznanym mieście, poszukiwaniu interesujących nam miejsc, sprawdzaniu rozkładu jazdy pociągów i autobusów oraz dokonywaniu zakupów.

Jak więc widać, z tego typu akcesoriów korzysta się bardzo często i zazwyczaj intensywnie, zawsze trzymając je w dłoni – nic więc dziwnego, że stanowią one doskonałe miejsce do umieszczenia reklamy oraz informacji o naszej firmie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]