Smartfonowa elektronika reklamowa – co wybrać?

Inwestycja w przeznaczoną do smartfonów elektronikę reklamową to obecnie strzał w dziesiątkę. Smartfon jest bowiem nie tylko efektywnym gadżetem i podstawowym środkiem komunikacji – dla wielu osób jest on również niezbędnym narzędziem pracy, z którego korzystać można niemal wszędzie. Nie należy zapominać też o tym, że smartfony służą rozrywce, aktualnie zastępując komputery, telewizory i aparaty. Sprawdźmy zatem, wśród jakich akcesoriów warto wybierać, aby zainwestować w jak najlepsze patenty reklamowe.

1. Powerbank i ładowarka indukcyjna

Tak, jak napisaliśmy powyżej, ze smartfona korzystamy niemal wszyscy i wszędzie. Podłączony do Internetu, pełni nie tylko funkcję telefonu, ale również komputera, tabletu, odtwarzacza wideo, radia, odtwarzacza muzyki. Aplikacje, z których na co dzień korzystamy, pobierają jednak mnóstwo energii, dlatego urządzenia te kojarzą się przede wszystkim z kulejącą wydajnością – bateria może bowiem rozładować się zaledwie w ciągu kilku godzin intensywnego użytkowania. Zmienić to mogą natomiast powerbanki oraz nowoczesne ładowarki indukcyjne. Pozwalają one naładować smartfony w miejscu, w którym nie ma dostępu do prądu, co świetnie sprawdza się podczas wakacyjnych wyjazdów oraz przedłużających się konferencji i spotkań biznesowych. Ładowarki mają zaś tę zaletę, że nie wymagają kabla USB, dzięki czemu są niepozorne i zdecydowanie łatwe w obsłudze.

2. Selfie stick

Smartfon to podstawowe narzędzie pracy przede wszystkim dla osób z branży kreatywnej oraz dla przedstawicieli mediów. Korzystają z nich celebryci, influencerzy, bloggerzy i vlogerzy, artyści oraz dziennikarze. Umożliwiają one bezproblemowe wykonywanie zdjęć, nakręcanie filmików, obróbkę gotowych treści i szybkie dzielenie się nimi za pomocą mediów społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube, Facebook, czy Twitter. Dobry aparat to jednak nie wszystko – bardzo przydatne okazują się bowiem także dodatkowe akcesoria, na przykład selfie sticki, czyli popularne kijki do selfie. Pozwalają one na skomponowanie szerszych kadrów, dzięki czemu w przygotowywanym materiale uda się umieścić więcej szczegółów. To świetny patent dla podróżników, którzy chcą uwiecznić otaczające ich przepiękne krajobrazy.

3. Zestaw dla podróżujących

W podróży często bywają też biznesmeni, którzy korzystają z kilku kart sim. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalny zestaw, umożliwiający szybką i bezproblemową zmianę karty na aktualnie używaną. Dodatkowo, uwzględniona została tu także funkcja stojaka na telefon, dzięki której korzystanie ze smartfona w pociągu lub autobusie jest o wiele bardziej wygodne i komfortowe. To wariant bardzo praktyczny, na który z pewnością warto zwrócić uwagę – zwłaszcza wtedy, gdy nie posiadamy smartfonów z opcją Dual Sim.

Jeśli natomiast poszukujecie bardziej uniwersalnych gadżetów reklamowych, dedykowanych nie tylko tym osobom, które na co dzień korzystają ze smartfonów, zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, obejmującą m.in. różnorodne pendrive’y reklamowe!

[Głosów:1    Średnia:5/5]