Pamięci USB to nie tylko wspaniały upominek firmowy na który można nanieść logo zwane także nadrukiem. Pendrive to także przenośna pamięć, czyli skuteczne narzędzie marketingowe, na którą możemy wgrać duże ilości materiałów firmowych jak: broszury, katalogi, prezentacje, cenniki. Wielu klientów wydaje swoje albumy muzyczne na usb bądź rozprowadzają swoje autorskie video przy użyciu nośników flash. Taka forma prezentacji jest szczególnie polecana obecnie kiedy coraz mniej urządzeń elektronicznych jak komputery, tablety, ipady posiada czytniki płyt cd dvd.

przegrywanie danych

Dane nagrywamy wedle życzenia klienta.

Pendrive z zabezpieczeniem blokadą danych

W przypadku potrzeby zablokowania wgrywanych danych przed kasowaniem realizujemy takie usługi tylko w ramach zamawiania pendrivów z importu. Pendrive z zabezpieczeniem danych to szczególna forma wgrywania. Nośnik taki to pendrive z blokadą zapisu. W rozumieniu iż danych nie można skasować. Usługę realizujemy w formie podziału usb na partycje. Czyli część z danymi zablokowanymi zajmuje tyle miejsca ile powinna a reszta jest dostępna dla użytkownika jako dostępna do zapisu. Po włożeniu pamięci flash do portu usb naszym oczom pokażą się dwa urządzenia. Jedno będzie z danymi zablokowanymi. Drugie natomiast dostępne do zapisu.

Dane do wgrania można nam dostarczyć na trzy różne sposoby:

 

wysyłka emailem

Email

Wysłać do nas drogą email. Taka forma poza wygodą niesie za sobą ograniczenia. Akceptujemy maksymalnie 20MB danych zapisanych w formacie ZIP.

serwer ftp

FTP

Wgrać na nasz serwer FTP albo udostępnić dostęp do swojego. Wtedy ograniczenia wynoszą 5GB.

usluga kurierska

Kurier

Wysłać do nas nośnik taki jak usb, płyta dvd z danymi. My taki nośnik przegramy na pendrive.

Ile czasu zajmie wgrywanie danych na usb?

Należy zaznaczyć iż im więcej danych/więcej usb tym dłużej zajmie przegrywanie na pendrive. Termin jest ustalany indywidualnie. Inną usługą w naszej ofercie jest kopiowanie na pamięci usb.