Najbardziej kreatywne gadżety reklamowe

Szukacie kreatywnych, oryginalnych gadżetów reklamowych, które przykują uwagę potencjalnych klientów, a jednocześnie będą w stu procentach praktyczne? W naszym katalogu znajdziecie wyłącznie takie! Poniżej przedstawiamy i krótko opisujemy kilka propozycji.

1. Bezprzewodowy głośnik w kształcie… robota

Niejednokrotnie wskazywaliśmy na naszym blogu, że dobry gadżet reklamowy to taki, który jest zarówno efektowny, jak i efektywny, to znaczy: jest funkcjonalny i posiada niebanalny design. Warto jednak dodać, że tego typu sprzęt elektroniczny powinien również wzbudzać emocje – wyłącznie pozytywne! Dobrym pomysłem są więc akcesoria, które… potrafią rozbawić i wprawić użytkowników w dobry humor. Taki natomiast jest głośnik bluetooth w kształcie robota – nie dość, że odtwarza on muzykę w bardzo wysokiej jakości, to na dodatek ciekawie się prezentuje. Zwłaszcza, kiedy nasz mini-robot zaczyna do odtwarzanej muzyki tańczyć!

2. USB biżuteryjne

Sporo pisaliśmy już o pendrive’ach eko oraz takich, które kształtem przypominają kartę kredytową lub klucze, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali również innych, podobnie kreatywnych rozwiązań. Do takich z pewnością zaliczyć można serię pendrive’ów biżuteryjnych, poza walorami użytkowymi, posiadających również wyjątkowe walory estetyczne. Pamięć USB, która może być wykorzystywana jako broszka lub zawieszka do naszyjnika albo bransoletki to naprawdę unikatowy gadżet, obok którego nie można przejść obojętnie! Zwłaszcza, że opcje, dostępne w naszym sklepie, są bardzo gustowne – eleganckie, stylowe, a jednocześnie dalekie od nadmiernego przepychu, czy kiczu.

3. Pendrive w kształcie opaski

Ten produkt dedykowany jest osobom, które lubią delikatne ozdoby, jednak w zdecydowanie bardziej luźnym, sportowym i spontanicznym stylu. Pendrive w kształcie opaski prezentuje się bardzo gustownie, a przy tym pozbawiony jest zbędnej ornamentyki – zamiast tego, emanuje radosnymi, ciepłymi barwami, kojarząc się z wiosną, latem i dobrą zabawą. Jak więc widać, pendrive w kształcie opaski to nie tylko funkcjonalny, poręczny sprzęt, z którego w każdej chwili będziemy mogli skorzystać, ale również oryginalne uzupełnienie codziennego stroju – zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy entuzjastami stylu semi-casual.

4. Podświetlany szklany pendrive

Ustaliliśmy już, że pendrive’y są przedmiotami codziennego użytku, które znacznie ułatwiają wykonywanie najróżniejszych zadań, czyniąc pracę komfortową i lepiej zorganizowaną. Wskazaliśmy także, że mogą być one ciekawym gadżetem reklamowym, korzystającym z kreatywnych, nietuzinkowych patentów. To jednak nie wszystko: odpowiednio zaprojektowana (i starannie wykonana) pamięć USB może również stanowić oryginalną, elegancką ozdobę przestrzeni zarówno domowych, jak i biurowych. Jeśli pendrive’a zazwyczaj zostawiamy na biurku, powinien on się dobrze prezentować – tak, by nadać nam powagi i prestiżu. Po jakie rozwiązanie zatem sięgnąć? Odpowiedź jest prosta: po przezroczysty, szklany, podświetlany pendrive, który urzeka swoim minimalizmem. Jak bowiem wszyscy wiemy, najlepsze ozdoby to takie, które są estetyczne, a zarazem skromne.

Zaciekawieni? Więcej nieprzeciętnych gadżetów reklamowych znajdziecie na naszej stronie internetowej!

[Głosów:9    Średnia:4/5]