Pendrive USB reklamowe z nadrukiem / logo

Tanie pendrive reklamowe z nadrukiem

Pamięci USB z logo firmy

MemoRabbit to sprawdzony importer w kategorii pendrive reklamowe. W naszym asortymencie znajduje się szeroka oferta produktów w atrakcyjnych cenach, które możemy wykonać z nadrukiem bądź grawerem logo firmy gratis! Proponujemy naszym klientom przenośne pamięci na oryginalnych podzespołach największych producentów pamięci typu flash na świecie. Takie akcesoria to doskonała forma autopromocji, która sprawdzi się w każdej większej firmie. Warto podarować je wszystkim pracownikom, a oni, korzystając z nich w miejscach publicznych, będą reklamować nazwę firmy w różnych środowiskach społecznych i wśród znajomych.

Dużo korporacji traktuje takie pendrive jako element kreowania marki. Gadżety reklamowe (które obejmują nie tylko pamięć przenośną, ale i ołówki, notesy, teczki, długopisy) odgrywają niemałą rolę w postrzeganiu marki przez otoczenie. Poprzez akcesoria marka buduje swój wizerunek, wywołuje zbiór pozytywnych skojarzeń, a to z kolei ma bezpośredni wpływ na relacje biznesowe. Rozpoznawalność konkretnych produktów i usług oraz znajomość marki to wynik odpowiednio zaplanowanej oraz konsekwentnie realizowanej strategii wizerunkowej. Mogą sobie na nią pozwolić nawet małe firmy przy ograniczonym budżecie. Oprócz reklamy internetowej, w prasie czy w radio oraz profesjonalnych narzędzi public relations naprawdę warto zdecydować się na tańsze formy marketingowe – na przykład pamięci przenośne.

Szeroki wybór pendrive z firmowym logo

W naszej ofercie znajdują się m.in. pendrive (z nadrukiem lub bez) metalowe – to świat pełen połyskujących powierzchni, solidnych i ciężkich akcesoriów. Gadżety reklamowe, które można znaleźć w tej sekcji, to prawdziwy pokaz możliwości wykończenia powierzchni metalowych. Posiadamy akcesoria ze szczotkowanego aluminium, z chromowaną powierzchnią, która zachowuje się jak lustro i lśni w promieniach słońca, bądź pomalowane na złoty kolor, które wyglądają jak sztabka złota (czyli model DS-0211 występujący także w wersji bez tłoczonych napisów – DS-0234).

Modele z naszej oferty możemy podzielić nie tylko ze względu na rodzaj wykorzystanego materiału, ale również ze względu na ich użytkowość. Mamy np. w ofercie akcesoria w kształcie klucza, który przypomina normalne klucze jak do drzwi! Sprawdza się świetnie jako zawieszka do kluczy, dzięki czemu zawsze możesz mieć go przy sobie. Do grona spersonalizowanych pendrive w tym kształcie zaliczamy m.in. DS-0215, DS-0222, DS-0227, DS-0235 (ten model przypomina klucz do celi więziennej), DS-0240, DS-0246. W naszej ofercie znajdą się też akcesoria dedykowane dla pań, np. kryształowe akcesoria, czyli modele posiadające element akrylu, w którym można wykonać przestrzenny grawer i logo 3D. Taka forma nanoszenia informacji o firmie znajduje wielu zwolenników. Modele z tej kategorii posiadają podświetlenie logotypu poprzez diodę, która świeci się w momencie włożenia gadżetu w port USB. Model kryształowy to np. DS-0229.