Pendrive reklamowy z nadrukiem i logo

USB z nadrukiem / logo

Pendrive USB z logo firmy

MemoRabbit to sprawdzony importer w kategorii pendrive reklamowe. W naszym asortymencie znajduje się szeroka oferta produktów w atrakcyjnych cenach, które możemy wykonać z nadrukiem bądź grawerem logo firmy gratis! Proponujemy naszym klientom przenośne pamięci na oryginalnych podzespołach największych producentów pamięci USB typu flash na świecie. Takie akcesoria to doskonała forma autopromocji, która sprawdzi się w każdej większej firmie. Warto podarować je wszystkim pracownikom, a oni, korzystając z nich w miejscach publicznych, będą reklamować nazwę firmy w różnych środowiskach społecznych i wśród znajomych wykorzystując pendrive z logo firmy.

Dużo korporacji traktuje takie pendrive jako element kreowania marki. Gadżety reklamowe (które obejmują nie tylko pamięć przenośną, ale i ołówki, notesy, teczki, długopisy) odgrywają niemałą rolę w postrzeganiu marki przez otoczenie. Poprzez akcesoria marka buduje swój wizerunek, wywołuje zbiór pozytywnych skojarzeń, a to z kolei ma bezpośredni wpływ na relacje biznesowe. Rozpoznawalność konkretnych produktów i usług oraz znajomość marki to wynik odpowiednio zaplanowanej oraz konsekwentnie realizowanej strategii wizerunkowej. Mogą sobie na nią pozwolić nawet małe firmy przy ograniczonym budżecie. Oprócz reklamy internetowej, w prasie czy w radio oraz profesjonalnych narzędzi public relations naprawdę warto zdecydować się na tańsze formy marketingowe – na przykład pamięci USB przenośne.

Pendrive z logo
Pendrive z logo

Pendrive z firmowym logo – szeroki wybór

W naszej ofercie znajdują się m.in. pendrive z nadrukiem lub bez metalowe – to świat pełen połyskujących powierzchni, solidnych i ciężkich akcesoriów. Gadżety reklamowe, które można znaleźć w tej sekcji, to prawdziwy pokaz możliwości wykończenia powierzchni metalowych. Posiadamy akcesoria ze szczotkowanego aluminium, z chromowaną powierzchnią, która zachowuje się jak lustro i lśni w promieniach słońca, bądź pomalowane na złoty kolor, które wyglądają jak sztabka złota (czyli model DS-0211 występujący także w wersji bez tłoczonych napisów – DS-0234).

Użytkowość pendrive reklamowych z naszego sklepu

Modele z naszej oferty możemy podzielić nie tylko ze względu na rodzaj wykorzystanego materiału, ale również ze względu na ich użytkowość. Mamy np. w ofercie akcesoria w kształcie klucza, który przypomina normalne klucze jak do drzwi! Sprawdza się świetnie jako zawieszka do kluczy, dzięki czemu zawsze możesz mieć go przy sobie. Do grona spersonalizowanych pendrive w tym kształcie zaliczamy m.in. DS-0215, DS-0222, DS-0227, DS-0235 (ten model przypomina klucz do celi więziennej), DS-0240, DS-0246. W naszej ofercie znajdą się też akcesoria dedykowane dla pań, np. kryształowe akcesoria, czyli modele posiadające element akrylu, w którym można wykonać przestrzenny grawer i logo 3D. Taka forma nanoszenia informacji o firmie znajduje wielu zwolenników. Modele z tej kategorii posiadają podświetlenie logotypu poprzez diodę, która świeci się w momencie włożenia gadżetu w port USB. Model kryształowy to np. DS-0229.

Gadżety reklamowe – pendrive (najważniejsze zastosowanie)

Wiele osób używa pendrive’ów na co dzień, zarówno do pracy, jak i rozrywki. Są to urządzenia niezwykle funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze, wykorzystywane, jak widać, do wielu różnych zadań. Taki gadżet z pewnością przyda się dziś wielu osobom, zarówno zapracowanym, wykorzystującym to urządzenie do pracy, jak i studentom, czy też młodzieży, do przenoszenia ulubionej muzyki.

Niniejsze urządzenia doskonale sprawdzą się więc jako:

  • narzędzie, na którym można zapisywać wszelkie notatki, pliki i przenosić je pomiędzy różnymi komputerami;
  • dobry nośnik różnych plików muzycznych, video, zdjęć;
  • popularny i praktyczny gadżet reklamowy wykorzystywany dziś przez wiele różnych firm do promowania swojej oferty w sposób nienarzucający niczego klientowi.

Pendrive reklamowy jako nowoczesny, funkcjonalny gadżet

Pamięć USB to gadżet reklamowy na miarę współczesnych czasów. Co więcej, to element całkowicie niezbędny w pracy dla wielu osób i to na co dzień.

Dziś podręczna pamięć USB jest bezsprzecznie potrzebna każdemu – czy to do przenoszenia danych z jednego komputera do drugiego, czy też przeniesienia niezbędnych plików z komputera firmowego na domowy i odwrotnie. Pendrive może się również przydać, kiedy będzie trzeba udostępnić np. koledze w pracy ważne dane, które przechowywane są na komputerze innego pracownika. Na małym, lekkim urządzeniu, łatwym do przenoszenia i użytkowania możesz zmieścić dosłownie wszystko – pliki zawierające tekst, grafikę, video, prezentacje biznesowe itd.

Pendrive z reklamą i ich funkcje

Pendrive umożliwia zgranie plików z dowolnego komputera PC lub laptopa i zabranie ich ze sobą. Po zapisaniu na nim wszystkich niezbędnych informacji można uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu na świecie (w podróży służbowej, podczas wakacji), na komputerach z różnym systemem operacyjnym: Linux, Windows, czy Mac.

Promocja firmy poprzez oferowanie takich gadżetów, jak pendrive reklamowy z nadrukiem nie może być lekceważona przez żadną osobę prowadzącą biznes. Pamięć USB stanowi dziś bardzo istotny, użyteczny i wartościowy element w skomputeryzowanym świecie, w każdym biurze. Jest przemyślanym prezentem nie tylko dla pracownika, partnera biznesowego, lecz także dla potencjalnego klienta. Podręcznej pamięci USB używa się w różnych miejscach i o różnych porach dnia. Gadżet z logo Twojej firmy będzie więc widziała dana osoba za każdym razem, gdy będzie go używała, jednocześnie zapamiętując jej nazwą i utrwalając jej istnieje w świadomości.

Postaw na nowoczesne narzędzie promocji

Pendrive reklamowy to dobra alternatywa dla papierowych materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, broszury z informacjami na temat Twojej firmy. Dziś nikt nie przyjmuje już papierowej ulotki z zadowoleniem. Nadmiar promocji w tej właśnie formie spowodował dużą niechęć do niej, dlatego nie ma się co dziwić, że ulotki reklamowe szybko lądują w koszu. Wszelkie starania włożone w taką formę promocji danej firmy poczynione przez wiele osób (piszącego, grafika, drukarni) idą po prostu na marne.

Materiały reklamowe na pendrive firmowym

USB z logo firmy będzie natomiast dyskretnie przypominać o Twojej firmie, oferowanych produktach, usługach itd. Do pamięci urządzenia możesz również wgrać ciekawe materiały promocyjne w formie elektronicznej. Przykładowo mogą to być: cenniki, informacje kontaktowe, broszury, oferta reklamowa. Wszystko to zmieścisz w jednym małym urządzeniu, które z powodzeniem możesz przenosić w portfelu, torbie, a nawet w kieszeni. To między innymi właśnie wspomniana użyteczność i funkcjonalność pendrive’a decyduje o tym, że jest to często wybierane narzędzie w celu budowania rozpoznawalności danej marki.

Pendrive jest również bardzo przydatny w czasie różnego rodzaju spotkań biznesowych, prezentacji, wystaw i seminariów, targów itp. Wszystkie najważniejsze informacje z prezentacji możesz przekazać klientom na podręcznej pamięci, schowanej w eleganckiej formie z logo Twojej firmy. Podobnie możesz zabrać swojego pendrive’a na różne spotkania negocjacyjne i przedstawić partnerom oraz klientom swoje propozycje, przekazując im je w formie elektronicznej na takim właśnie gadżecie. Dzięki temu zyskujesz narzędzie do przekazywania różnych informacji, a jednocześnie budujesz wizerunek profesjonalnej i dobrze prezentującej się firmy.

Pendrive w codziennej pracy

Rozdanie podręcznym pamięci USB swoim pracownikom czy klientom w firmie również jest bardzo dobrym pomysłem i krokiem do budowania profesjonalnej atmosfery w biurze. Pendrive jest o tyle cennym narzędziem marketingowym, że daje Ci pewność, iż takiego gadżetu nikt nie wyrzuci ani nie przekaże raczej żadnej innej osobie. To przydatne narzędzie pracy, które Twoi pracownicy będą używać. Łączy w sobie funkcjonalność, styl i profesjonalne podejście do klienta. Ponadto taki gadżet możesz też zapakować w ozdobne, eleganckie pudełko. W ten sposób zyskujesz prezent, który możesz wręczyć nawet podczas świąt, niektórych imprez promocyjnych czy innych specjalnych okazji pracownikom lub klientom, jak i kadrze kierowniczej.

Kolejnym argumentem przemawiający za tym, aby korzystać z pendrive’ów jako gadżetów reklamowych jest tak ważna i doceniana w dzisiejszych czasach dbałość o ekologię. Korzystanie z podręcznej pamięci USB jest zgodne z przyjaznym podejściem do środowiska. Dzięki temu w Twoim biurze pracownicy nie będą drukowali setek papierów. Ty zaś możesz zachęcać ich do prezentowania własnych projektów w formie elektronicznej, a tym samym do dbania o dobro naszej wspólnej planety.

Pendrive z firmowym logo - wybierz oryginalność!

W naszej ofercie znajdują się m.in. pendrive (z nadrukiem lub bez) metalowe. Gadżety reklamowe, które można znaleźć w tej kategorii, to prawdziwy pokaz możliwości wykończenia powierzchni metalowych. Posiadamy akcesoria ze szczotkowanego aluminium, z chromowaną powierzchnią, która zachowuje się jak lustro i lśni w promieniach słońca, bądź pomalowane na złoty kolor, które wyglądają jak sztabka złota (czyli model DS-0211 występujący także w wersji bez tłoczonych napisów – DS-0234).

Modele z naszej oferty możemy podzielić nie tylko ze względu na rodzaj wykorzystanego materiału, ale również ze względu na ich użytkowość. Klienci znajdą więc na naszej stronie akcesoria w kształcie klucza, który przypomina normalne klucze, jak do drzwi! Sprawdza się świetnie jako zawieszka do kluczy, dzięki czemu zawsze możesz mieć go przy sobie. Do grona spersonalizowanych modeli w tym kształcie zaliczamy m.in. DS-0215, DS-0222, DS-0227, DS-0235 (ten model przypomina klucz do celi więziennej), DS-0240, DS-0246. W naszej ofercie znajdą się też akcesoria dedykowane dla pań, np. kryształowe akcesoria, czyli modele posiadające element akrylu, w którym można wykonać przestrzenny grawer na pendrive i logo 3D. Modele z tej kategorii posiadają podświetlenie logotypu poprzez diodę, która świeci się w momencie włożenia gadżetu w port USB. Model kryształowy to np. DS-0229.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie. Znajdziesz tu wiele artykułów marketingowych w dobrych cenach. Możesz złożyć zamówienie internetowe w wygodny sposób i oczekiwać na dostawę zakupów pod wskazany przez Ciebie adres.