Jak powinien wyglądać pendrive z Twoim logo w ostatecznej formie? By uzupełnić wybrany przez Ciebie model, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań i etui na usb.

Opakowanie DS-P01 to nasz standardowy model. Proste i estetyczne opakowanie wykonane z białego papieru. Na tym modelu można nadrukować logo.
papierowe opakowanie pendrive usb
Opakowanie DS-P02 to czarne pudełko z okienkiem pokrytym przezroczystą folią.
czarne opakowanie papierowe z okienkiem pendrive usb
Opakowanie DS-P03 jest srebrnym tekturowym opakowaniem z okienkiem.
srebrne opakowanie papierowe usb pendrive
Opakowanie DS-P11, wykonane jest z tworzywa sztucznego. Model ten wyróżnia się wyściółką z pianki z wycięciem pod kształt pendrive. Pokrywa zamykana jest na magnes. Na tym modelu można nanieść znakowanie.
opakowanie plastikowe magnes pendrive usb
Opakowanie DS-P21 jest wykonane z metalu. Posiada przezroczystą szybkę z tworzywa sztucznego. Wyłożone jest w środku pianką z wycięciem na kształt pamięci usb. Na tym modelu można nanieść znakowanie.
opakowanie metalowe z okienkiem pendrive usb
Opakowanie DS-P22 jest tak samo jak model DS-P21 wykonane z metalu. Jedyna różnica między tymi modelami to brak szybki. Na tym modelu można nanieść znakowanie.
opakowanie metalowe bez okienka pendrive usb
Opakowanie DS-P31 jest woreczkiem welurowym stosowanym do przechowywania pamięci usb w kształcie karty kredytowej.
woreczek welurowy na karte pendrive usb
Opakowanie zbliżone do DS-P11. Różnica polega w kształcie, opakowanie jest dostosowane do pamięci w kształcie kart kredytowych. Model ten także zamykany jest na magnes. Pianka znajdująca się w środku otacza kartę w okół krawędzi. Na tym modelu można nanieść znakowanie.
opakowanie plastikowe magnes na karte pendrive usb
Smyczka DS-S01. Świetny sposób na zmniejszenie szansy zgubienia przenośnej pamięci. Smyczka ma około 40cm długości.