Z jakich materiałów wykonane są pendrive’y? Te rozwiązania są najlepsze!

W poprzednim wpisie blogowym podpowiadaliśmy, w jaki sposób zaprezentować logo na gadżecie reklamowym, aby przyciągało ono uwagę elegancją oraz ciekawym, niebanalnym dizajnem. Dziś natomiast wskażemy, które tworzywa są najlepszym rozwiązaniem w odniesieniu właśnie do reklamowych upominków, każde z nich omawiając na przykładzie pendrive’ów. Z jakich materiałów zatem są zbudowane funkcjonalne i estetyczne pendrive’y? Odpowiedź znajdziecie w kolejnych akapitach.

1. Pendrive’y metalowe

To jedna z najbardziej klasycznych, a przy okazji niezwykle gustownych i prestiżowych opcji. Metalowe pendrive’y cechują się efektowną, ale jednocześnie niewątpliwie schludną i stylową oprawą wizualną. Nowoczesne, inspirowane minimalistycznym wzornictwem, wyróżniają się także długą żywotnością. To modele bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz zadrapania, przygotowane na ponadprzeciętną eksploatację. Funkcjonalne, uniwersalne i zdecydowanie wygodne w użytkowaniu.

2. Pendrive’y drewniane

Drewniane pendrive’y przypadną do gustu każdemu, kto ceni rozwiązania przyjazne środowisku. Są one niezwykle wytrzymałe, a przy okazji bardzo estetyczne, ujmujące delikatnym, nienachalnym dizajnem. Opcja doskonale sprawdzająca się jako gadżet reklamowy, ponieważ dobrze się prezentuje, jest poręczna, niezwykle praktyczna i przygotowana na częste użytkowanie. Drewno to wdzięczny materiał, który nie od dziś znany jest z tego, że nie zawodzi solidnością oraz trwałością.

3. Pendrive’y skórzane

Wśród materiałów, które stosowane są przy produkcji pendrive’ów, prym wiedzie także skóra, choć jednocześnie nie jest ona uniwersalnym rozwiązaniem. Skórzane pendrive’y to warianty odrobinę ekstrawaganckie, nietuzinkowe i oryginalne, dedykowane osobom, które uwielbiają otaczać się luksusowymi produktami. Wykonane ze skóry pendrive’y o klasycznym dizajnie, utrzymanym w stylistyce retro lub vintage, to gadżety reklamowe, które wymykają się schematom, proponując najwyższą jakość idącą w parze ze stuprocentową funkcjonalnością.

4. Pendrive’y pastik-aluminium

Ostatnia z omawianych tu opcji jest zarazem jednym z najbardziej powszechnych i uniwersalnych rozwiązań, stosowanych przy produkcji pendrive’ów. Plastik i aluminium to materiały wytrzymałe, a przy tym często łączone z ciekawymi, intensywnymi barwami. Ich estetyka kojarzy się z radością, młodością, beztroską oraz dobrą zabawą, dlatego idealnie sprawdzą się wśród klientów reprezentujących branżę rozrywkową.

Które z wymienionych tworzyw zasługuje Waszym zdaniem na szczególną uwagę? Jakie pendrive’y najbardziej trafiają w Wasze gusta? Czekamy na komentarze!

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]