Pendrive metalowe

usb wykonane z metalu, solidne obudowy

Metalowe pendrivy z grawerem -0234

MemoRabbit to sprawdzony importer pamięci flash, powerbanków i szeroko pojętej elektroniki reklamowej. W naszej ofercie znajdują się pendrive z grawerem, który może stanowić doskonałe akcesorium promocyjne. Nasz asortyment składa się z szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach i wykonanych z najlepszych tworzyw (w tym z metalu), które możemy wykonać ze wspomnianym nadrukiem całkowicie gratis! Proponujemy przenośne pamięci na oryginalnych podzespołach największych producentów pamięci typu flash na świecie. Takie akcesoria to doskonała forma autopromocji, reklamy i kreowania pozytywnego wizerunku firmy. Współpracujemy z mniejszymi i większymi firmami, a także z klientami indywidualnymi.

W naszej ofercie znajdują się m.in. metalowe pendrivy z grawerem. Znajdziesz u nas świat pamięci flash pełen połyskujących powierzchni, a także solidnych i ciężkich gadżetów. USB, które można znaleźć w tej sekcji, to swoisty pokaz możliwości, jak można wykończyć każdą powierzchnię metalową. Znajdziesz u nas np. modele ze szczotkowanego aluminium albo USB z chromowaną powierzchnią, która zachowuje się jak lustro, odbijając promienie światła. Ten wariant doskonale sprawdzi się jako model reklamowy – wystarczy, że zostanie wzbogacony o napis. W naszym asortymencie są też wersje bez tłoczonych napisów, np. DS-0234.

Pendrive z grawerem nie musi być nudny

Modele dostępne w MemoRabbit możemy podzielić nie tylko ze względu na wykorzystany materiał, ale i na użytkowość. Mamy w ofercie choćby oryginalny pendrive-klucz (również w wersji z grawerem), który imituje tradycyjne klucze – dokładnie takie, jak do drzwi. Sprawdzi się doskonale jako zawieszka do kluczy albo oryginalny pomysł na prezent dla osoby, która ciągle zapomina o pamięci flash – przypnie ją do kluczy i już nigdy o niej nie zapomni! Do grona modeli w tym kształcie zaliczamy m.in. DS-0215, DS-0222, DS-0227, DS-0235 (który wygląda jak klucz do celi więziennej), DS-0240 czy DS-0246.

Możemy zaproponować również kryształowe, czyli takie, które zawierają specjalny element akrylu – można w nim wykonać przestrzenny grawer logo 3D. Takie pendrive zawierają podświetlenie logotypu za sprawą diody, która zaświeca się w momencie włożenia gadżetu w port USB. Innym rodzajem dostępnych w naszej ofercie pamięci przenośnych wykorzystujących akryl są także modele tzw. biżuteryjne. Do nich zaliczymy model DS-0224 posiadający mnóstwo małych kamyczków, które imitują wzór z cyrkonii, albo DS-0225, który przypomina piękny naszyjnik na kobiecą szyję. Fanom wojskowości możemy zaproponować model w kształcie nieśmiertelnika (czyli DS-0223) oraz modele w kształcie pocisków (jak DS-0219 i DS-0220). Obie wersje posiadają zatyczkę na port USB w postaci nakręcanego na gwint elementu. Jedno jest pewne – w MemoRabbit z pewnością znajdziesz coś dla siebie!