Bestsellery z naszego sklepu #1 – przegląd najbardziej popularnych produktów

Są takie produkty, które cieszą się niegasnącą popularnością, spełniając wszystkie, nawet najbardziej szczegółowe wymagania klientów. Również w naszym sklepie sporo jest tak zwanych bestsellerów – zaufanych, sprawdzonych gadżetów reklamowych, na które koniecznie należy zwrócić uwagę. Co się do nich zalicza i na czym polega ich wyjątkowość? Dziś odpowiemy właśnie na to pytanie.

1. Piszący pendrive

Pamięć USB z firmowym logo? Ten gadżet reklamowy nigdy się nie znudzi – zwłaszcza, że w naszej ofercie występuje w wielu różnych wariantach, które dopasować możemy do wizerunku marki oraz potrzeb klienta. Pendrive-długopis wybierany jest najczęściej przez tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie elegancję, wyszukany styl, minimalizm oraz proste, ale efektywne (i efektowne) rozwiązania. Doskonale sprawdzi się podczas spotkań biznesowych oraz konferencji i szkoleń, jest praktyczny i funkcjonalny. Dlaczego natomiast stanowi on doskonałą reklamę? To proste: ponieważ używamy go codziennie, także w miejscach publicznych.

2. Drewniane pendrive’y

Drewniany pendrive przypadnie do gustu wszystkim osobom, dbającym o środowisko i starającym się otaczać przedmiotami, które są dla niego w stu procentach bezpieczne. Ten gadżet jest bowiem wykonany z ekologicznych, naturalnych, biodegradowalnych materiałów – wiodącym tworzywem jest tu natomiast bambus, bowiem szybko on rośnie, jest elastyczny, a przy tym niezwykle wytrzymały. Co więcej, niektóre modele naszych eko-pendrive’ów posiadają dodatkowe, estetyczne i gustowne elementy lub ciekawe kształty – model DS-0402, dla przykładu, wzbogacony został o delikatny rzemyk, a model DS-0409 przypomina… drewnianą kredkę.

3. Powerbank solarny

Jeśli nie pamięć USB, to może przenośny bank energii, czyli popularny powerbank? W naszej ofercie znajdziecie różne ich rodzaje, jednak szczególną uwagę zwrócić należy na powerbank solarny, który nie potrzebuje dodatkowego źródła zasilania – wystarczą promienie słoneczne! Dzięki temu, jest on bardzo praktyczny, ponieważ korzystać z niego można niemal wszędzie. Urządzenia mobilne, takie jak tablet lub smartfon, będziecie mogli ładować zatem bez ryzyka, że za moment wyczerpie się Wasz podręczny, przenośny bank energii – uzupełniany może być on bowiem nawet w trakcie spaceru lub porannego joggingu przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Brzmi zachęcająco, prawda?

4. Powerbank z głośnikiem

I na koniec powerbank z głośnikiem Bluetooth, który umożliwia nie tylko szybkie i bezproblemowe doładowanie urządzeń elektronicznych, posiadających port USB, ale także na słuchanie muzyki w niemal w każdych warunkach. Ten gadżet z pewnością zainteresuje każdego, kto nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez słuchawek, na co dzień korzysta z aplikacji streamingowych, dostępnych na urządzenia mobilne i ceni sobie wysoką jakość dźwięku. Świetny patent do samochodu lub na wakacyjny wyjazd.

To jednak nie wszystko – kolejne bestsellerowe produkty przedstawimy już na początku lutego!

[Głosów:2    Średnia:5/5]