Prezentacja przykładowych pendrive z grawerem

Często pada pytanie jakiego koloru jest grawer na nanoszonej powierzchni. Odpowiadamy Państwu tłumacząc iż grawer jest koloru wewnętrznej struktury materiału. W niektórych przypadkach można stosować kolorowanie graweru jednak nie będziemy tutaj poruszać tego wątku. Prezentujemy poniżej przykładowe realizacje graweru. Przypominamy także o możliwości nanoszenia graweru na opakowaniach metalowych.

Sztandarowy model pendrive z grawerem z logotypami unijnymi

Po prawej widzą Państwo przykładowy grawer na model DS-0005. Proszę zwrócić uwagę na kolor graweru. Grawer z racji sposobu nanoszenia jest niezmiernie odpornym sposobem znakowania pamięci usb reklamowej.
pendrive z grawerem reklamowe

Karta kredytowa aluminiowa jako pendrive z grawerem

Na tym modelu także naniesiono oznaczenia projektu Unii Europejskiej. Dzięki bardzo dużemu powiększeniu widzimy grawer ze wszystkimi detalami. Należy jednak pamiętać iż nie powinno się stosować zbyt małych logotypów przy grawerowaniu z racji niskiej widoczności dla ludzkiego oka. Zwykły użytkownik korzystający z przenośnej pamięci będzie oglądał ją z odpowiedniej odległości. Grawer nie zawsze jest wystarczająco kontrastowy w porównaniu do niegrawerowanej powierzchni co może utrudnić odczytanie naniesionego logo.
grawer logo na usb

Grawer na skórzanym usb

Grawer na skórze ma kolor wnętrza skóry. Jeśli skóra była farbowana należy pamiętać iż farbowanie dotyczyło wierzchniej warstwy skóry. Grawer odsłoni naturalny kolor skóry, który znajduje się w głębszych warstwach materiału.
grawer na skórzanym usb

Pendrive drewniane oraz grawer na nim

Grawer na drewnie jest równie trwały co grawer na aluminium. Drewno jednak pod wpływem temperatury lasera zmienia kolor na ciemniejszy. Dodatkowo kolor ten nie jest jednolity. Wynika to z faktu wykorzystania naturalnego, ekologicznego surowca jakim jest drewno. Drewno charakteryzuje się nierównomiernym kolorem. Głównie z powodu pierścieni widocznych w jego przekroju. Wykonując mnóstwo realizacji dla Państw musimy stwierdzić iż grawer jest najlepszą metodą znakowania drewna. Szczególnie ciemne drewno pięknie komponuje się z tak wykonanym znakowaniem logo.
grawer na drewnianym usb

Dziękujemy za obejrzenie prezentacji pendrive z grawerem, zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą pendrive reklamowych oraz obejrzenia innych technik nadruku jak pendrive z nadrukiem oraz pendrive z domingiem z tłoczeniem.