Prezentacja przykładowych pendrive z nadrukiem

Bardzo często pytają nas Państwo jak wyglądają nadruki reklamowe na naszych produktach. Chcąc uprościć Państwu ocenę doboru typu znakowania na pamięci usb stworzyliśmy prezentację. W tej prezentacji przybliżamy Państwu każde znakowanie. Zdjęcia wykonaliśmy z bardzo bliska by jak najlepiej ukazać szczegóły każdej techniki. Przypominamy także o możliwości nanoszenia nadruku na opakowania.

Sztandarowy przykład pendrive z nadrukiem na aluminium

Na fotografii po prawej mogą Państwo zobaczyć jak wygląda nadruk jednokolorowy na aluminium. Szczegóły nadruki są bardzo wyraźne. Nadruk jest dodatkowo utwardzany w celu zwiększenia jego odporności na ścieranie i zadrapania.
aluminium nadruk sitodruk pendrive

Karta kredytowa jako pendrive z nadrukiem prezentująca nadruk z bliska

Bardzo często jesteśmy proszeni o próbki gotowych produktów z kategorii pamięci w kształcie karty kredytowej. Prezentujemy obok model plastikowy na który naniesiona jest grafika full color.
karta pendrive z nadrukiem karta kredytowa

Pendrive z logo drewniane oraz nadruk na nim

Nadruk na drewnie jest równie trwały co nadruk na aluminium. Drewno przed nadrukiem jest pokrywane warstwą lakieru. Dzięki temu nadruk trzyma się bardzo solidnie powierzchni. Omijamy dzięki temu proces podgrzewania materiału, który w normalnych sytuacjach wykorzystywany jest do zwiększenia trwałości nadruku. Brak podgrzewania nie zmienia koloru drewna wokół nadruku.
drewno nadruk usb

Nadruk full color umożliwiający przejścia tonalne

W przypadku kiedy Państwa nadruk posiada przejścia tonalne, nazywane także gradientem nie jest możliwe określenie ilości barw w nadruku. W takim przypadku stosujemy nadruk full color. Zastosowanie tej techniki pozwala na uzyskanie pełnego spektrum barw. Dzięki temu przejście z jasno-niebieskiego tła do ciemno-niebieskiego tła będzie miało miły dla oka efekt zamiast ograniczać się do czterech kolorów oddzielających najjaśniejszy kolor od najciemniejszego. Ta technika jest zwieńczeniem technik stosowanych w pendrive z nadrukiem.
nadruk full color pendrive logo

Naklejka z wypukłym drukiem

Nie jest to do końca zwykła metoda znakowania pamięci usb z nadrukiem. Pozwala ona uzyskać wypukłe litery logotypu zatopione w przezroczystej warstwie tworzywa. Osiągany jest dzięki temu wspaniały efekt głębi. Proces technologiczny wymagany do uzyskania tego typu znakowania składa się z ponad 18 kroków. Tylko dwa nasze modele znakujemy tą metodą DS-0232 oraz DS-0817. Oba modele dostępne są w kolorze złotym oraz srebrnym. Litery w tym typie znakowania także są dostępne w kolorach złoty i srebrny.
złoty nadruk usb pendrive

Zapraszamy gorąco do przejrzenia naszej pełnej oferty modeli oraz obejrzenia innych technik nadruku jak pendrive z grawerem, pendrive z domingiem oraz pendrive z tłoczeniem.