Pendrive bransoletki opaski silikonowe z nadrukiem

opaski usb na rękę i nadgarstek

Praktyczny pendrive – opaska z nadrukiem

Producent spersonalizowanej elektroniki reklamowej MemoRabbit to sprawdzony importer pamięci przenośnej – w naszej ofercie znajdują się akcesoria promocyjne z portem USB, np. pendrive w kształcie karty kredytowej czy opaski z nadrukiem. Tak naprawdę każdy typ pamięci możemy wzbogacić o własny nadruk klienta, który wykonujemy bezpłatnie! Szeroka oferta naszych wysokojakościowych produktów w atrakcyjnych cenach to gwarancja zadowolenia i satysfakcji. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i większymi firmami. Proponujemy przenośne pamięci na oryginalnych podzespołach największych producentów pamięci flash na świecie, a nasze propozycje sprawdzą się świetnie do użytku własnego, reklamowego lub na prezent.

W czasie różnych imprez plenerowych nie mamy gdzie schować przedmiotów. Nie mamy ze sobą żadnych torebek ani kieszeni, by móc cokolwiek tam schować. W takim przypadku jednym z lepszych pomysłów na gadżet reklamowy jest pendrive opaska z nadrukiem. Ta wersja silikonowego USB jest niebywale wygodna i komfortowa, ponieważ nie jesteśmy w stanie jej zgubić ani nie wypadnie nam z kieszeni, tylko cały czas będzie… pod ręką! Jest to także świetne rozwiązanie dla dzieci bądź nastolatków uczestniczących w różnych imprezach, bądź wydarzeniach, gdzie opaska na rękę to jedyny sposób noszenia czegokolwiek przy sobie. Poza tym ten model prezentuje się niezwykle efektownie!

Oryginalny pendrive w kształcie opaski z nadrukiem

W trakcie takich imprez w plenerze ważna jest wygoda, dlatego opaski od MemoRabbit są wykonane z miłej w dotyku i użytkowaniu gumy, która wytrzyma wiele założeń i nadaje się do nieograniczonego użytku. Nasze gumowy pendrive opaska z nadrukiem jest dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu możesz zdecydować się na wariant dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Możesz dobrać dowolny kolor, jaki tylko sobie wyobrazisz. Ważnym elementem akcesorium jest ilość kolorów w nadrukach – standardowo logo klienta powinno mieć do trzech kolorów.

W MemoRabbit możemy oczywiście wykonać nadruk full-color na opasce, jednak polecamy szczególnie metodę znakowania sitodrukiem do trzech kolorów. Możemy także dokonać tłoczenia w gumie dla uzyskania jeszcze trwalszego znakowania wklęsłego. Z modeli pendrive w kształcie opaski z nadrukiem, które są godne szczególnej uwagi, jest model DS-1203. Jest to opaska na nadgarstek, która trzyma się poprzez samoistne owijanie się wokół ręki. Takie rozwiązanie jest nie dość, że widowiskowe w czasie zamykania się wokół ręki, to także stanowi uniwersalne rozwiązanie problemu wielkości ręki różnych odbiorców w różnym wieku i gabarytach nadgarstka.