Pendrive w indywidualnym kształcie

Zaprojektuj swój pendrive w dowolnym kształcie!

Spersonalizowany pendrive z kształtem na zamówienie

W naszej ofercie nie brakuje innowacyjnych rozwiązań takich jak pendrive - kształt na zamówienie. Jako MemoRabbit chcemy zaprezentować klientom coś zupełnie autorskiego i niepowtarzalnego! Oferujemy możliwość zamówienia pamięci flash według indywidualnego projektu. Gwarantujemy, że będziemy w stanie wprowadzić w życie nawet najbardziej szalone pomysły – wystarczy dokładnie nam powiedzieć, czego dokładnie oczekujesz i jak ma wyglądać finalny produkt. Dzięki nam wielu klientów indywidualnych i firm stworzyło wymarzony model, dzięki któremu bez problemu można wyróżnić się na tle innych!

Pendrive w dowolnym kształcie są wykonywane na specjalne zamówienie dla klienta. Bierzesz udział w procesie tworzenia wzoru 3D, według którego będzie potem wykonany cały nakład pamięci. Nie jesteśmy ograniczeni do zwykłych, prostokątnych modeli – pamięć flash w indywidualnym kształcie może nawiązywać do charakteru klienta czy produktu bądź usługi, jaką wykonuje firma. Do tej pory wykonywaliśmy m.in. beczki, ciężarówki, opakowania, a nawet pamięć USB w postaci stoiska klienta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości technologiczne. Klient poza dobraniem kształtu nie jest skazany na ograniczoną liczbę barw finalnego produktu, a na płaskich powierzchniach może otrzymać usługę znakowania, jak to ma miejsce w przypadku zwykłych pamięci usb.

Zamów pendrive z kształtem na zamówienie

Oferujemy także możliwość dodania na pendrive z kształtem na zamówienie naklejek epoksydowych. Na indywidualny proces tworzenia produktu składa się parę kroków. Jednym z wyróżniających się etapów jest tworzenie matrycy, która następnie jest wykorzystywana podczas wytwarzania masowego egzemplarzy zamówienia. Wyżej wymienione przykłady były wykonywane z gumy. Wykonamy także model indywidualny z metalu. W tym przypadku klienci są zainteresowani kształtami jak broszki, małe noże bądź figurki. Możemy np. dodać efekt postarzania materiału, co pozwoli uzyskać unikatowy wygląd starego przedmiotu.

Wymiary pendrive o indywidualnym kształcie na zamówienie mogą wynosić 57x19 x11 mm, a pole zadruku – 25x14 mm. To zdecydowanie wystarczy do umieszczenia na nim wyraźnego i atrakcyjnego wizualnie logotypu, jeśli zdecydujesz się to zrobić! Z pewnością spodoba się to Twoim klientom i zagwarantuje świetne wrażenia w połączeniu z unikalnym wyglądem całości. Jeśli z kolei chcesz zrobić komuś unikalny upominek, serdecznie zachęcamy, by zadbać także o piękne opakowanie! Na szczęście w naszym asortymencie znajdują się wyjątkowo eleganckie opakowania i etui, które będą stanowić idealną oprawę dla obmyślonego przez Ciebie modelu. To gwarancja satysfakcji i zadowolenia! Warto również zdecydować się na oferowane przez nas smyczki oraz łańcuszki do pamięci USB, które są wygodne i ładnie się prezentują.