Pendrive w kształcie karty kredytowej

Produkt oferowany w tej kategorii to pendrive reklamowy w kształcie karty kredytowej z nadrukiem dwustronnym full color.

Oryginalne karty pendrive z nadrukiem

Producent elektroniki reklamowej MemoRabbit to sprawdzony importer pamięci przenośnej – w naszej ofercie znajdują się akcesoria reklamowe, np. karta usb z nadrukiem wybranym przez Klienta. Szeroka oferta produktów w atrakcyjnych cenach i wykonanych z najwyższej klasy materiałów to gwarancja zadowolenia! Współpracujemy z klientami indywidualnymi i większymi firmami. Proponujemy przenośne pamięci na oryginalnych podzespołach największych producentów pamięci flash na świecie, a modele z grawerem nazwy lub logo firmy wykonujemy gratis!

USB kształcie karty kredytowej z nadrukiem to bardzo popularny gadżet reklamowy, który zamawia coraz więcej klientów. Prawdopodobnie wynika to z faktu wielkiej powierzchni, która umożliwia wykonanie bardzo długiego nadruku i przekłada się na świetną prezentację nawet najbardziej wyszukanych projektów graficznych, które klient chciałby przedstawić swoim potencjalnym klientom w formie kieszonkowych powierzchni reklamowych. Najpopularniejszym modelem w tej kategorii jest DS-1402. Jest to standardowy model, który jest najtańszą wersją tego akcesorium. Nadruk możemy wykonać dwustronnie. Oferowane pamięci do tego modelu posiadają szeroki wachlarz pojemności poczynając od 512MB idąc przez 2GB, 4GB i docierając do pojemności rzędu 8GB, 16GB, 32GB.

Spersonalizowane karty pendrive z nadrukiem

Z innych modeli wartych wzmianki w kategorii karty pendrive z nadrukiem warto wymienić kartę kwadratową, czyli model DS-1408. To świetny pomysł na gadżet dla branży medycznej, który należy potraktować jako możliwość zaprezentowania opakowania na produkt medyczny. Inny model to DS-1404, który jest okrągły – brak rogów daje szerokie pole do wykorzystania pamięci flash jako oryginalnej przypinki reklamowej z wbudowanym USB w środku. Dla osób poszukujących rozrywki mentalnej proponujemy model DS-1409, który posiada wbudowane puzzle. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wychodzimy z założenia, że troszkę rozrywki da się włożyć nawet w gadżet reklamowy.

Na końcu w kategorii kart USB z własnym nadrukiem chcieliśmy przedstawić modele aluminiowe, które świetnie nadają się do znakowania grawerem laserowym. Do nich zaliczamy np. model DS-14011. Jest to wręcz lustrzana kopia (poza grubością) modelu DS-1402, tylko wykonana z aluminium. Taki zabieg nadaje pamięci flash prestiżowego i niespotykanego wyglądu! Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem takich gadżetów, serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.