Ładowarki reklamowe – czy warto je mieć?

Na naszym blogu omawialiśmy już takie przedmioty, jak pendrive reklamowy oraz wysokiej jakości powerbank. Na tym jednak nie kończy się zestawienie elektronicznych gadżetów reklamowych, na które warto zwrócić uwagę, dlatego dziś nasza uwaga skupiona będzie wokół ładowarek samochodowych – funkcjonalnych, estetycznych i wyjątkowo pomocnych, jeśli mowa o działaniach marketingowych.

1. Dlaczego ładowarka samochodowa to dobry pomysł?

Odpowiedź jest prosta: potrzebujemy jej, by telefon nigdy nie odmówił nam posłuszeństwa! Oczywiście, sięgnąć możemy także po powerbanka, jednak lepiej, aby nie było to konieczne. W końcu powerbank potrzebny jest nam przede wszystkim wtedy, gdy inne źródła zasilania nie są dostępne lub – po prostu – zawodzą. Nie należy go więc rozładowywać bez potrzeby – telefon można bowiem podłączyć do innego źródła energii elektrycznej, które podczas podróży samochodem zawsze mamy pod ręką. Mowa oczywiście o gnieździe od zapalniczki, z którym świetnie zsynchronizowane są tak zwane „chargery” – niewielkie ładowarki, w stu procentach bezpieczne dla smartfonów i tabletów. Tego typu urządzenia są wyjątkowo funkcjonalne, a przy tym są lekkie i nie zajmują dużo miejsca – brzmi przekonująco prawda? Sprawdźmy zatem, wśród jakich wariantów możemy wybierać.

2. DS-E007

Miniaturowych wręcz rozmiarów charger, dostępny wraz z praktycznym etui. Produkt o rozmiarach 68 x 30 x 19 milimetrów, wyróżniający się ciekawą, przyciągającą uwagę złotą barwą. Elegancka ładowarka, sprawdzająca się w różnego typu samochodach – idealnie pasująca do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Wygodna i prosta w użytkowaniu, wydajna, zgrabna i podręczna. Dodatkowo, przechowywać można ją we wspomnianym etui, wykonanym z wysokiej jakości tworzywa, dzięki któremu nasz charger nigdzie się nie zgubi.

3. DS-E006

Jeśli wśród klientów Waszej firmy są kierowcy, którzy lubią otaczać się oryginalnymi gadżetami – ten charger będzie dla nich doskonałym upominkiem! Model DS-E006 to prosty, ale bardzo ciekawy design, niesamowita wydajność i… elastyczność. Omawiany charger jest bowiem zginany, tak więc bez problemu dostosujemy go do różnego typu przestrzeni, nie będzie też narażony na złamania, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, wyposażony jest on w dwa wejścia USB, dzięki czemu jest jeszcze bardziej praktyczny.

Jak więc widać, ładowarki samochodowe są idealnym wręcz prezentem dla zmotoryzowanych klientów, którzy lubią otaczać się nowoczesnym sprzętem elektronicznym i często korzystają z takich urządzeń, jak smartfon i tablet. Co więcej, dzięki nim ocieplimy wizerunek firmy i zainteresujemy naszą ofertą szerokie grono odbiorców. W końcu ta drobna ładowarka może… podróżować po świecie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]