Bestsellery z naszego sklepu #3

Zgodnie z zapowiedzią, kontynuujemy cykl „Bestsellery z naszego sklepu”, polecając produkty, które cieszą się niegasnącą popularnością wśród naszych klientów.

W poprzednich artykułach opisywaliśmy m.in. takie gadżety reklamowe, jak unikatowe pendrive’y (na przykład drewniane lub w kształcie długopisu, a nawet opaski) oraz wielofunkcyjne powerbanki (które na dodatek są bardzo energooszczędne!). To jednak nie wszystko – w naszym katalogu znajduje się o wiele więcej produktów, zasługujących na uwagę. Poniżej przedstawiamy zatem kolejne akcesoria, obok których nie można przejść obojętnie.

1. Selfie stick

Selfie to obecnie najpopularniejsza forma fotografii i nic w tym dziwnego – w końcu do jej wykonania potrzebny jest tylko smartfon, a ten większość z nas ma zawsze przy sobie. Wykonanie wysokiej jakości selfie nie jest jednak wcale takie proste – zwłaszcza, jeśli zależy nam na tym, by uzyskać stabilny obraz lub gdy chcemy, aby w kadrze znalazło się również nasze otoczenie. Tutaj z pomocą przychodzi właśnie selfie stick, czyli popularny „kijek do selfie” – ręczny statyw, umożliwiający wykonywanie znacznie szerszych ujęć, także zdjęć panoramicznych. Co więcej, realizujemy również specjalne zlecenia, tworząc na życzenie klientów unikatowe kształty statywów – tak, by gadżet reklamowy był jak najlepiej dopasowany do wizerunku marki, precyzyjnie oddając jej styl i charakter.

2. Pendrive w kształcie karty kredytowej

Jakie powinno być najlepsze USB reklamowe? To proste: funkcjonalne, niezawodne i posiadające ciekawy, oryginalny design. Na naszym blogu wspominaliśmy już o pendrive’ach w kształcie opaski, długopisu oraz zawieszki, choć na tym nie kończą się nasze pomysły. Wśród proponowanych wariantów jest również pamięć USB w kształcie… karty kredytowej. Tego typu rozwiązanie przyda się każdemu, kto pendrive’a nosi zawsze przy sobie – wsunięty w jedną z portfelowych przegródek, gadżet ten będzie zawsze bezpieczny, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Komfort i wygoda użytkowania, która idzie w parze z nienachalną elegancją? Jesteśmy na tak!

3. Pendrive w kształcie klucza

Jeśli nie długopis, opaska, zawieszka lub karta kredytowa, to może… pendrive w kształcie klucza? Tego typu patent również sprawdzi się jako praktyczny i efektowny gadżet reklamowy. W końcu klucz jest symbolem takich wartości, jak między innymi: powaga, opieka, życie, ostrożność, rozwaga, wiedza, czy dyskrecja. Poza tym – podobnie, jak w przypadku opisywanego powyżej produktu – proponowany tutaj design sprawi, że nasze dane zawsze będą odpowiednio zabezpieczone: nosząc pendrive wraz z kluczami (czy to od biura, czy to od mieszkania), na pewno go nie zgubimy, a na dodatek zawsze będziemy mieć go pod ręką.

Omawiane w powyższych akapitach akcesoria są wygodne w użytkowaniu, funkcjonalne i niebywale estetycznie, dzięki czemu stanowić mogą doskonałą reklamę świadczonych przez firmę usług – warto o tym pamiętać, poszukując skutecznego gadżetu reklamowego!

[Głosów:3    Średnia:5/5]